Výtopna Ybbsitz, H0e – 1:87, Igra Model
Stavebnice výtopny Ybbsitz je dalším počinem firmy Igra Model, která tím vychází vstříc všem, kteří chtějí na své lokálkové kolejiště umístit jednomístnou výtopnu. Jedná se o typizovanou stavbu, jejíž předlohu lze nalézt nejen v dnes už neexistující stanici Ybbsitz v Rakousku, ale také na řadě dalších míst.
Obsahem balení se stavebnicí jsou vylaserované díly, návod a lepidlo. Některé díly jsou již z výroby předbarveny, jiné jsou ponechány v barvě kartonu/dřeva.
Před samotnou kompletací stavby bylo přistoupeno k nabarvení některých stavebních celků. Dřevěná konstrukce hrázdění byla přetřena tmavě hnědou barvou Lifecolor UA713 tak, aby na světlé omítce více vynikla.
Vnitřní stěny výtopny byly nabarveny bílou barvou Lifecolor UA 718, ale lze pro tento účel využít jakoukoli jinou barvu dle možností každého modeláře.
Obě boční stěny po sestavení - mezi vnitřní a vnější zdivo se vlepí připravený pás průhledné fólie, na který se následně z obou stran usadí vylaserovaná okna.
Všechny obvodové stěny budovy jsou již zkompletovány a připraveny na sestavení. Několika odstíny barev Lifecolor byly také natřeny dřevěné části budovy - ostění horní části stavby a dveře.
Základ budovy po sestavení a vlepení do podkladní desky - osazena je rovněž vnitřní příčka a výztuha krovu.
Hrubá stavba výtopny po doplnění nabarveného hrázdění a dřevěného ostění ve štítech budovy - oba prvky po provedené patinaci vyniknou a budova díky nim působí výrazněji.
Po vložení podélných trámů následuje postupné osazení krovu budovy. Před vlepením střechních dílů byla také zkompletována a osazena čelní vrata.
Výtopna Ybbsitz po dosazení střechy - pásy střešní krytiny jsou vylaserovány velmi čistě, na rubové straně podkladního dílu pro střechu jsou navíc umístěny rysky pro snadnější položení tašek. Komín byl před osazením přetřen cihlovou barvou.
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Výtopna Ybbsitz, H0e – 1:87, Igra Model

Popis

Období

Statistiky

  • 10 fotek
  • 1 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Výtopna Ybbsitz, H0e – 1:87, Igra Model
Komentáře Přidat